Poznejte náš tým Explorium

Kateřina Vaňková

Vystudovala jsem farmaceutickou a pedagogickou fakultu. Ačkoli je farmacie zajímavý obor, vždy mě to táhlo spíše k dětem a učení, a tak jsem se po nějakém čase stráveném v lékárně rozhodla jít druhou cestou. Učím na gymnáziu v Brně, praxi jsem získala také při práci s dětmi ve Španělsku.

V současnosti ale získávám nejvíc zkušeností se svými vlastními čtyřmi dětmi. Díky nim poznávám, co je ve škole baví. Proto jsem si také udělala v Berlíně roční kurz pro průvodce učením a dobře poznala výukovou metodu „Lernwerkstatt“, kterou bychom teď rádi představili a nabídli základním školám u nás pod názvem Explorium.

Radek Neumann

Jsem dospělák s duší dítěte, který svůj dosavadní život věnoval převážně práci s dětmi a pro děti, firemnímu vzdělávání a odborným školením. Své zkušenosti čerpám z několika vedoucích a manažerských pozic, které jsem zastával v různých firmách, ale především z více jak 15leté práce v dětském oddíle.

Explorium je pro mne hlavně prostor, kde můžu převádět své sny do skutečnosti, hrát si a zároveň pracovat, řešit výzvy a pomáhat je překonávat ostatním. Mým cílem je vyhledávat, vyvíjet a vyrábět hry a pomůcky, které umožní dětem, ale i dospělým udělat si z učení chvíle plné zábavy.

Iva Kadlčková

Jsem tak trochu brouk Pytlík, ráda se věnuji činnostem z různých oborů. Exploriu přispívám zejména komunikací a tvorbou obsahu na sociálních sítích. Jako jediná z týmu nemám děti, o to větší výzvou to pro mě je.

Karel Vaněk

Vystudoval jsem ekonomii ve Švýcarsku a pak sebezkušenostní učení a koučování v Rakousku a Kanadě. Rád se učím nové věci a zajímám se o to, jak se učit, aby to člověka bavilo. Formou koučování a sebezkušenostních workshopů provázím lidi na jejich cestě za poznáním, sny i cíli.

Vedu firmu, která se zabývá vývojem a distribucí didaktických pomůcek a her pro školky a školy. Velkou inspirací a radostí jsou pro mě naše čtyři děti.

Naši partneři, kteří nám pomáhají finančně i osobně:

Zábavné učení, s.r.o.

Zabývá se vývojem a distribucí didaktických pomůcek a her, se kterými učení opravdu baví. Spolupracuje s více než 7000 mateřskými a základními školami v Česku a na Slovensku.

 

 

Koučink Centrum, s.r.o.

Formou koučování podporuje jednotlivce a týmy na cestě za jejich cíli. Mezi klienty patří jak firmy, tak i školy a neziskový sektor.